O nas

Justyna Całusińska
Współpomysłodawczyni, założycielka i realizatorka
projektu STACJA ANIMACJA.

Jako certyfikowana Animatorka Czasu Wolnego zajmuję się organizacją licznych imprez okolicznościowych z udziałem zarówno dzieci jak i dorosłych. W ramach animacji dziecięcych prowadzę kinderbale, urodziny, współpracuję z placówkami oświatowymi i hotelami. Prowadzę autorskie szkolenia i warsztaty z zakresu animacji czasu wolnego oraz doskonalenia kompetencji miękkich. Jestem absolwentką studiów pedagogicznych oraz Szkoły Trenerów umiejętności psychospołecznych.

Marta Szkiel
Współpomysłodawczyni i realizatorka
projektu STACJA ANIMACJA.

Jestem pedagogiem i plastykiem (ukończyłam Wydział Edukacji Artystycznej w zakresie Sztuk Plastycznych na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie - studia magisterskie) oraz certyfikowanym Animatorem Czasu Wolnego. A także mamą dwójki uroczych brzdąców - Igi i Leona :)
Od "zawsze" mam kontakt z dziećmi - od wielu lat podejmuję działania warsztatowe / artystyczne w ramach realizacji projektów organizacji NGO. Współpracuję z ośrodkami kultury, szkołami, osobami prywatnymi. Prowadzę autorskie warsztaty artystyczne dla dzieci, które są doskonałym uzupełnieniem "klasycznej" animacji i niesamowitą okazją do rozwinięcia dziecięcej wyobraźni. W pracy z dziećmi stawiam na kreatywność i działanie.