O nas

Justyna Całusińska
Współpomysłodawczyni, założycielka i realizatorka
projektu STACJA ANIMACJA.

Jako certyfikowana Animatorka Czasu Wolnego zajmuję się organizacją licznych imprez okolicznościowych z udziałem zarówno dzieci jak i dorosłych. W ramach animacji dziecięcych prowadzę kinderbale, urodziny, współpracuję z placówkami oświatowymi i hotelami. Prowadzę autorskie szkolenia i warsztaty z zakresu animacji czasu wolnego oraz doskonalenia kompetencji miękkich. Jestem absolwentką studiów pedagogicznych oraz Szkoły Trenerów umiejętności psychospołecznych.

Marta Szkiel
Współpomysłodawczyni i realizatorka
projektu STACJA ANIMACJA.

Jestem pedagogiem i plastykiem (ukończyłam Wydział Edukacji Artystycznej w zakresie Sztuk Plastycznych na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie - studia magisterskie) oraz certyfikowanym Animatorem Czasu Wolnego. A także mamą dwójki uroczych brzdąców - Igi i Leona :)
Od "zawsze" mam kontakt z dziećmi - od wielu lat podejmuję działania warsztatowe / artystyczne w ramach realizacji projektów organizacji NGO. Współpracuję z ośrodkami kultury, szkołami, osobami prywatnymi. Prowadzę autorskie warsztaty artystyczne dla dzieci, które są doskonałym uzupełnieniem "klasycznej" animacji i niesamowitą okazją do rozwinięcia dziecięcej wyobraźni. W pracy z dziećmi stawiam na kreatywność i działanie.

------------

Informujemy, iż nazwa STACJA ANIMACJA, wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia jest zabronione.

Wszelkie prawa zastrzeżone.